( 4 : 1 )
Wiosna 2023 - Totalbet 4. Liga 6x6
  • niedziela, 23 kwiecień 2023
  • 20:00

148' Mateusz Bochenek Semper Victoria
128' Sebastian Kamoda Semper Victoria
121' Sebastian Kamoda Semper Victoria
121' Artur Dąbrowski Semper Victoria
107' Krzysztof Henrych Semper Victoria
106' Artur Dąbrowski Semper Victoria
146' Michał Adach Ikeros Kielianos F.C
126' Bartosz Adach Ikeros Kielianos F.C
113' Michał Adach Ikeros Kielianos F.C
148' Sebastian Kamoda Semper Victoria
121' Krzysztof Henrych Semper Victoria
107' Artur Dąbrowski Semper Victoria
113' Michał Roguski Ikeros Kielianos F.C
1Sebastian Kamoda Semper Victoria

O godzinie 20:00 doszło do starcia pomiędzy zespołami Semper Victoria i Ikeros Kielianos. Goście w niedzielny wieczór szukali pierwszych punktów w tym sezonie, natomiast gospodarze mieli na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo i na pewno chcieli się zbliżyć do czołówki ligi. Lepiej w mecz weszli zawodnicy w pomarańczowych trykotach, a po dość przypadkowej bramce, trafienie zostało zapisane Arturowi Dąbrowskiemu, który ostatni dotknął futbolówki. Dokładnie minutę później Krzysztof Henrych posłał rakietę w kierunki bramki gości i pokonał bramkarza rywali. Ikeros mimo straconych dwóch szybkich bramek nie poddali się i w 13 minucie bramkę po odbiciu piłki od nóg bramkarza zdobył Michał Adach. Jednak po tym trafieniu kontrolę nad meczem znowu przejęli gracze Semper Victoria, którzy w 21 minucie po świetnym podaniu Henrycha i golu Kamody oddalili się od gości na dwu-bramkową przewagę bramkową. Kilka sekund później gospodarzom udało się jeszcze strzelić gola na 4:1 i jednocześnie przypieczętować swoją przewagę w końcówce pierwszej połowy. Drugą połowę dobrze zaczęli goście, bo już w 26 minucie zdobyli bramkę po dobitce od bramkarza gospodarzy, a autorem był tym razem Paweł Adach. Dwie minuty później jednak piłkarze w pomarańczowych strojach odpowiedzieli znowu za sprawą Kamody. W końcówce obejrzeliśmy jeszcze dwa trafienia, po jednym dla każdej z drużyn, a końcowy wynik tego spotkania to 6:3.