( 1 : 0 )
Wiosna 2022 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 08 maj 2022
  • 13:00

141' Mateusz Gajda Króliczki Playboya
130' Daniel Dzięgielewski Króliczki Playboya
102' Michał Śliwiński Króliczki Playboya
141' Sebastian Jakóbczyk Króliczki Playboya
130' Mateusz Gajda Króliczki Playboya
102' Daniel Dzięgielewski Króliczki Playboya
1Piotr Kuklewski Sparta

Konfrontacja Króliczków Playboya ze Spartą w ramach Trzeciej Ligi Szóstek lepiej zaczęła się dla nominalnych gospodarzy. Już w 2 minucie wynik otworzył Michał Śliwiński, ale potem inicjatywę przejęli goście. Jednak przez całą pierwszą połowę bili głową w mur, a dodatkowo doskonale dysponowany był golkiper KP Krzysztof Różalski. I to głównie dzięki niemu 0:1 utrzymało się do przerwy. Tuż po zmianie stron miał miejsce decydujący fragment tego meczu. Wtedy to Spartanie w ciągu 4 minut zdobyli aż 4 gole. Najpierw z dystansu przymierzył Piotr Kuklewski, potem dublet zanotował Mateusz Zawadzki, a następnie Kuklewski po raz drugi wpisał się na listę strzelców i z 0:1 zrobiło się 1:4. Lecz Króliczki szybko się przebudzili i po bramce Daniela Dzięgielewskiego zmniejszyli straty na 2:4. Ten rezultat utrzymywał się aż do 42 minuty. Wtedy to ładnym sytuacyjnym strzałem z „czuba” popisał się Mateusz Gajda i gospodarze byli bliscy remisu. Jednak w 49 minucie hat-tricka skompletował najlepszy na murawie Piotr Kuklewski i ostatecznie zespół w zielonych trykotach wygrał 3:5. Sparta zanotowała drugi komplet oczek tej wiosny i mimo dopiero dwóch spotkań, są już na czwartym miejscu. Króliczki Playboya zaś przegrali już trzeci raz z rzędu i ich sytuacja w tabeli powoli staje się skomplikowana.