( 5 : 4 )
Wiosna 2022 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 24 kwiecień 2022
  • 10:00

148' Rafał Wojtera Króliczki Playboya
146' Mateusz Gajda Króliczki Playboya
144' Daniel Dzięgielewski Króliczki Playboya
130' Marcin Białkowski Króliczki Playboya
124' Daniel Dzięgielewski Króliczki Playboya
120' Mateusz Gajda Króliczki Playboya
108' Daniel Dzięgielewski Króliczki Playboya
106' Mateusz Gajda Króliczki Playboya
148' Daniel Dzięgielewski Króliczki Playboya
146' Daniel Dzięgielewski Króliczki Playboya
144' Mateusz Gajda Króliczki Playboya
130' Daniel Dzięgielewski Króliczki Playboya
124' Marcin Białkowski Króliczki Playboya
108' Mateusz Gajda Króliczki Playboya
106' Kamil Machnowski Króliczki Playboya
1Mateusz Gajda Króliczki Playboya
1Sławomir Mądry FC Devs

Starcie Trzeciej Ligi Szóstek między FC Devs i Króliczkami Playboya zapowiadało się bardzo interesująco. I z całą pewnością trzeba stwierdzić, że nie zawiedliśmy się, bo obie ekipy stworzyły znakomite widowisko. Już w 4 minucie Sławomir Mądry podał do Pawła Wójcika, a ten uderzył na 1:0. Po chwili na 2:0 poprawił Mądry, ale po 8 minutach było 2:2 po strzałach Mateusza Gajdy i Daniela Dzięgielewskiego. Po kolejnych 120 sekundach było 3:2 po bramce Mądrego, a po nieco ponad kwadransie z wolnego na 4:2 podwyższył Władek Dudzic. W 20 minucie swojego gola z wolnego zanotował Gajda, a na minutę przed końcem pierwszej połowy wyrównał Dzięgielewski. Tuż przed przerwą Mądry zmarnował karnego, ale nie minął moment, a ten sam zawodnik zrehabilitował się solowym rajdem i po pierwszej części było 5:4. Po zmianie stron nadal doskonale funkcjonowało trio Dudzic - Mądry - Wójcik i Devsom udało się odskoczyć przeciwnikom na 9:5. Była wtedy 38 minuta i duet Gajda z Dzięgielewskim rzucili się do odrabiania strat. Zabrakło niewiele, gdyż finalnie FC D wygrali, ale nieznacznie, bo 10:8. Najlepszy na placu był Sławomir Mądry, autor 4 goli i 2 asyst. Bez niego triumf Devsów nie byłby możliwy.