( 3 : 2 )
Wiosna 2022 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 08 maj 2022
  • 13:00

150' Rafał Szewczyk Last Dance
149' Rafał Szewczyk Last Dance
147' Rafał Dobrosz Last Dance
146' Rafał Dobrosz Last Dance
144' Rafał Szewczyk Last Dance
140' Krzysztof Gręziak Last Dance
138' Rafał Szewczyk Last Dance
124' Rafał Szewczyk Last Dance
116' Krzysztof Gręziak Last Dance
102' Rafał Szewczyk Last Dance
133' Mateusz Piziorski Marketing Match
131' Michał Rosochowicz Marketing Match
105' Michał Rosochowicz Marketing Match
103' Mateusz Piziorski Marketing Match
1Krzysztof Gręziak Last Dance
1Kamil Iwanowicz Marketing Match
1Rafał Szewczyk Last Dance

Po ostatniej wpadce z FC Ulanymi, Last Dance chciał wrócić w spotkaniu z Marketing Match na zwycięskie tory. Pierwsza połowa przyniosła nam bardzo dużo emocji, a obie drużyny zadawały sobie cios za ciosem. Wynik otwarty został już w drugiej minucie przez gospodarzy, lecz już chwilę później przegrywali 1:2. Ostatecznie, jeszcze przed przerwą udało im się przycisnąć swoich rywali i odrobić straty. Na początek drugiej połowy, Mateusz Piziorski i Michał Rosochowicz ponownie dali prowadzenie swojej ekipie, jednak w 38 minucie gra przybrała zupełnie innego tempa, a LD absolutnie zdominowali swoich przeciwników. Prawdziwy koncert zaczął grać m.in. Rafał Szewczyk, który przy pomocy swoich kolegów rozmontował obronę MM. Końcowy rezultat to 11:4 dla ekipy gospodarzy, którzy pną się w górę tabeli i zajmują po tym spotkaniu drugie miejsce.