( 1 : 4 )
Wiosna 2022 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 10 kwiecień 2022
  • 09:00

140' Mateusz Aronowicz Powiew Czarnobyla
117' Adrian Świątkiewicz Powiew Czarnobyla
146' Paweł Michoński Marketing Match
145' Kamil Iwanowicz Marketing Match
136' Paweł Michoński Marketing Match
124' Paweł Michoński Marketing Match
119' Grzegorz Gaworek Marketing Match
118' Grzegorz Gaworek Marketing Match
106' Paweł Michoński Marketing Match
117' Mateusz Aronowicz Powiew Czarnobyla
146' Kamil Iwanowicz Marketing Match
145' Paweł Michoński Marketing Match
136' Kamil Iwanowicz Marketing Match
119' Kamil Iwanowicz Marketing Match
118' Paweł Michoński Marketing Match
106' Mateusz Piziorski Marketing Match
1Maciej Cybulski Powiew Czarnobyla
1Mateusz Piziorski Marketing Match
1Michał Rosochowicz Marketing Match
1Paweł Michoński Marketing Match

Niedzielny poranek w 2 lidze szóstek zapoczątkował mecz Powiewu Czarnobyl z Marketing Matchem. Dla gospodarzy było, to drugie spotkanie rundy, dla gości zaś inauguracja rozgrywek. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando gości, którzy po spokojnym początku meczu wyszli na prowadzenie w szóstej minucie za sprawą Pawła Michońskiego. Wynik długo utrzymywał się bez zmian, lecz przed samą przerwą losy spotkania praktycznie zostały przesądzone. Trzy szybkie bramki dla Marketingu i ekipa gości schodziła na przerwę zasłużenie prowadząc 4:1. W drugiej połowie gospodarze mieli szansę na powrót do meczu, gdyż w 27 i 33 minucie grali na przewadze za sprawą żółtych kartek w ekipie gości. Niestety, nie przyniosło to żadnego efektu i Marketing w późniejszej fazie cały czas powiększał przewagę bramkową. Warta odnotowania fantastyczna skuteczność MVP tego meczu, Pawła Michońskiego. 4 bramki i 2 asysty, to udział przy 6 z 7 bramek jakie zdobyła jego drużyna. Spokojna wygrana przyjezdnych, bardzo dobra inauguracja, a końcowy wynik 2:7