( 5 : 2 )
Wiosna 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • niedziela, 07 maj 2023
  • 20:00

150' Ruslan Oleksiuk FC Prykarpattia
150' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
148' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
147' Ivan Kosovych FC Prykarpattia
145' Oleh Dvoliatyk FC Prykarpattia
143' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
139' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
120' Yaroslav Nykyforak FC Prykarpattia
117' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
113' Ruslan Oleksiuk FC Prykarpattia
111' Vitalii Knish FC Prykarpattia
103' Ivan Kosovych FC Prykarpattia
147' Paweł Paczek Drink Team
138' Norbert Sławczyk Drink Team
136' Norbert Sławczyk Drink Team
133' Norbert Taras Drink Team
132' Albert Szlaga Drink Team
115' Norbert Sławczyk Drink Team
106' Norbert Sławczyk Drink Team
148' Yaroslav Nykyforak FC Prykarpattia
147' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
145' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
143' Oleh Dvoliatyk FC Prykarpattia
139' Andrii Sderikhin FC Prykarpattia
120' Andrii Sderikhin FC Prykarpattia
117' Yaroslav Nykyforak FC Prykarpattia
113' Andriy Dutchak FC Prykarpattia
103' Andrii Sderikhin FC Prykarpattia
138' Bartłomiej Chmiel Drink Team
133' Albert Szlaga Drink Team
106' Paweł Paczek Drink Team
1Andriy Dutchak FC Prykarpattia

O godzinie 20 doszło do bardzo ciekawego pojedynku w ramach 2 ligi szóstek, a dokładnie to FC Prykarpattia podejmowała Drink Team. Dobrze w spotkanie weszli Gospodarze, którzy już w 3 minucie meczu otworzyli wynik za sprawą Ivana Kosovych, który pewnym strzałem zaskoczył bramkarza. Radość ze strzelonej bramki nie trwała jednak długo, bowiem trzy minuty później z odpowiedzą przyszli Goście, a dokładnie Norbert Stawczyk pewnie wykorzystał swoja okazje i doprowadził do remisu. Od tego momentu lekką przewagę zaczęła przejmować drużyna Gospodarzy, która ze sporą dokładnością przeprowadzała kolejne ciekawe rozwiązania, a te w niekrótkim  czasie zaowocowały dwoma trafieniami i do 13 minuty spotkania na protokole widniał wynik 3:1. Drink Team po mimo dobrej skuteczności rywali nie zmierzał się poddawać i cały czas szukał sposobu na zaskoczenie bramkarza by zmniejszyć starty. W 15 minucie meczu rozwiązanie udało się znaleźć Sałwczykowi, który z zimna krwią uśmiercił piłkę w siatce i zmniejszył starty. Mimo wszelakich starań kontakt z rywalem nie trwał długo i na kilka minut przed Koninem pierwszej części znów Gospodarze zaczęli dyktować warunki, dzięki czemu udało im się zdobyć kolejne dwa gole, a to dawało rezultat 5:2 do przerwy. Po zmienię stron mieliśmy nadzieje, że Drink Team wróci na właściwe tory i zdoła powalczyć o upragnione trzy punkty. Tak tez się stało. Druga część spotkania korzystaniem zaczęła się dla Gości, którzy małymi krokami zaczęli odrabiać straty, a dzięki temu w 39 minucie ponownie mieliśmy remis. Od tego momentu mogliśmy ej wydawać, że spotkanie bardzie zacięte do ostaniej minuty meczu, a zawodnicy będą walczyć o każdy metr boiska. Tak się jednak nie wydarzyło i w kolejnych minutach spotkania kontrole nad spotkaniem zaczęli przejmować Gospodarze, którzy w 43 minucie otworzyli worek z bramkami. Raz za razem przeprowadzali kolejne składne akcje nie mając żadnych litości dla rywali skutecznie ich punktując. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Prykarpatti, a postacią, która głównie przyczyniła się do wysokiego  rezultatu był Andriy Dutchak.