( 3 : 2 )
Wiosna 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • niedziela, 07 maj 2023
  • 19:00

150' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
146' Wojciech Tarczyński Gramy Czasami
138' Wojciech Tarczyński Gramy Czasami
136' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
125' Tomasz Sieciechowicz Gramy Czasami
109' Wojciech Tarczyński Gramy Czasami
106' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
149' Maciej Wieliczuk SS Cyrkulatka
148' Marcin Wieliczuk SS Cyrkulatka
141' Adam Mazurek SS Cyrkulatka
131' Adam Mazurek SS Cyrkulatka
130' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
115' Maciej Wieliczuk SS Cyrkulatka
114' Maciej Wieliczuk SS Cyrkulatka
146' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
106' Sebastian Szwaja Gramy Czasami
131' Marcin Wieliczuk SS Cyrkulatka
130' Marcin Wieliczuk SS Cyrkulatka
1Paweł Staniszewski Gramy Czasami

O godzinie 19 mieliśmy przyjemność oglądać zmagania w ramach 2 ligi szóstek, gdzie na placu rywalizację o wagę trzech punktów podejmowały zespoły Gramy Czasami vs Ss Cyrkulatka. Szybko wynik spotkania otworzył nam Paweł Staniszewski, który już po zaledwie sześciu minutach gry znalazł sposób na pokonanie bramkarza i wyprowadził ,,czerwone koszule’’ na prowadzenie. Po tym golu Gospodarze złapali mocniej pewności siebie, a to w niekrótkim czasie otworzyli im drogę do zdobycia drugiej bramki, gdzie w 9 minucie spotkania piłkę do siatki kierował Wojtek Tarczyński i mieliśmy 2:0. Ta sytuacja dość mocno zaczął drażnić przeciwników, którzy nie zamierzali pozwolić na to bo tak potoczyły się  losy tego widowiska. Po kilku montowniach natarciach Cyrkulatki w końcu lody przełamał Wieliczuk i to dwukrotnie, bowiem pierw w 14 minucie zmniejszył różnice goli, a minutę później doprowadził do remisu. Od tego momentu drużyny zaciekle walczyły o każdy metr boiska, a zaangażowane zawodników narastało wraz z mijającym czasem. Na chwile przed końcem pierwszej połowy Goście musieli uznać wyższość Gramy Czasami, ponieważ w 25 minucie bramkę do szatni po pilnym strzale z dystansu w okienko swoich kolegów z drużyny uspokoił  Tomasz Siciechoiwcz i na przerwę zawodnicy opuszczali plac przy stanie 3:2. Druga Część spotkania była jeszcze bardziej emocjonująca i bramkostrzelna. Drużyny naprzemiennie dochodziły do kreatywnych rozwiązań, które bezbłędnie zamieniały na gole, a my mogliśmy ciszyć się z niesamowitych wrażeń, które były z nami do samego końca spotkania. W końcowych minutach meczu na tablicy widniał wynik 7:7, a do zakończenia spotkania została zaledwie minuta i mieliśmy przeczucie, że takim rezultatem zakończy się to spotkanie. Nie mniej jednak sprawę na kilkanaście sekund przed końcem postanowił wziąć Staniszewski, który ze stoickim spokojem pewnie umieścił piłkę w siatce dając swojej drużynie wywalczone trzy punkty.