( 1 : 0 )
Wiosna 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • niedziela, 26 marzec 2023
  • 21:00

121' Jakub Płocha Klaunfiesta
149' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
146' Bartek Goździewski Union Of Boys
143' Bartek Goździewski Union Of Boys
132' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
127' Bartek Goździewski Union Of Boys
121' Jakub Grunas Klaunfiesta
149' Stanisław Klim Union Of Boys
146' Antek Lazurko Union Of Boys
127' Antek Lazurko Union Of Boys
1Bartek Goździewski Union Of Boys

Ostatnim niedzielnym pojedynkiem był mecz rozgrywany na drugim szczeblu wiosennych rozgrywek, a dokładniej swoje siły mierzyły drużyny Klaunfiesta oraz Union Of Boys. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, a drużyny ze sporym zaangażowaniem szukały sobie okazji na otwarcie wyniku. Zacięta rywalizacja toczyła się niemal na każdym metrze boiska, a my z przyjemnością mogliśmy oglądać ciekawie rozwiązania, jednak przez dłuższy czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Pierwszego gola przyszło nam oglądać w 21 minucie w tedy to piłkę do nogi otrzymał Jakub Płocha i pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce dając swojej drużynie prowadzenie na 4 minuty przed końcem pierwszej połowy. Owy fakt mocno nie spodobał się Gospodarzom, którzy jeszcze przed zakończeniem pierwszej części chcieli zdobyć bramkę dającą remis, jednak ta sztuka im się nie udała i na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 0:1. Po kilku drobnych uwagach oraz złapaniu świeżego oddechu Union pewnie wszedł w drugą część meczu. Warto tu wspomnieć, że Gospodarze grali w osłabieniu, bowiem po jednym z fauli sędzia zdecydował się ukarać bramkarza czerwoną kartą co znacznie ułatwiło zadnie zawodnikom w czerwonych strojach. W 27 minucie meczu do remisu doprowadził Bartosz Goździewski, który pewnym strzałem z dystansu umieścił futbolówkę prosto w boczna ściankę nie dając bramkarzowi szans na obronę strzału. Po tym fakcie UOB coraz pewniej czuł się w posiadaniu piłki, a to poskutkowało kolejnym zdobytym golem i na listę strzelców wpisał się Mateusz Klimkiewicz. Od tego momentu Młodzi zawodnicy zaczęli przejmować inicjatywę i dyktować warunki spotkania, dzięki czemu w 40 minucie na protokole widniał wynik 1:3. W końcówce spotkania Goździewski dołożył jeszcze dwa trafienia, a wynik meczu pewnym strzałem od poprzeczki przypieczętował Klimkiewicz i finalnie mecz zakończył się wynikiem 6:1. Na szczególne wyróżnienie w tym meczu zasłużył Mikołaj Pietrzak, który niejednokrotnie ratował swoją drużynę z opresji.