( 0 : 4 )
Wiosna 2023 - Totalbet SuperLiga6
  • niedziela, 28 maj 2023
  • 19:00

140' Tymon Pichla Amigos Lindegos
144' Adrian Wełpa Połczyn Brothers
141' Damian Klepacki Połczyn Brothers
135' Maksymilian Kopczyński Połczyn Brothers
132' Maksymilian Kopczyński Połczyn Brothers
124' Jakub Guzina Połczyn Brothers
123' Maksymilian Kopczyński Połczyn Brothers
120' Jakub Guzina Połczyn Brothers
108' Maksymilian Kopczyński Połczyn Brothers
140' Maks Strzeszewski Amigos Lindegos
144' Maksymilian Kopczyński Połczyn Brothers
135' Jakub Guzina Połczyn Brothers
132' Szymon Kwiatkowski Połczyn Brothers
124' Adrian Wełpa Połczyn Brothers
123' Szymon Kwiatkowski Połczyn Brothers
108' Adrian Wełpa Połczyn Brothers
1Jakub Zwierzyński Połczyn Brothers
1Maksymilian Kopczyński Połczyn Brothers

Niedzielnym popołudniem na sektorze ,,C’’ przyjemność mieliśmy oglądać zmagania w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej Superligi6, a walkę o trzy punkty stoczyły ze sobą zespoły Amigos Lindegos vs Polczyn Brothers. Mecz od początkowych minut był dość wyrównany, a obie drużyny z podoba intensywnością starły się zdobyć pierwszego gola w tym spotkaniu, aż w końcu po 8 minutach meczu dogodną sytuacje wypracował sobie Maks Kopczyński, który Onetem uderzeniem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Po tym zdarzeniu mecz stał się niezwykle wyrównany, a obie ekipy naprzemiennie tworzyły sobie ciekawe sytuacje podbramkowe, lecz przez dłuży czas piłka nie chciała znaleść drogi do siatki. Kolejne trafienia oglądaliśmy dopiero pod koniec pierwszej połowy, gdzie wraz z każdą kolejna minutą Goście zaczęli zyskiwać na jakości. W 20 minucie spotkania dwubramkowe prowadzenie dla swojej drużyny dał Jakub Gruzina, który silnym strzałem zdołał pokonać bramkarza. Po tym trafieniu Połczyn zyskał wiatru w żagle, dzięki czemu jeszcze przed zakończeniem pieszej połowy dobił rywali dwoma trafieniami i do przerwy na protokole widniał wynik 0:4. Po przerwie mieliśmy nadzieje, że Amigos Lindegos nieco otworzy się na grę i częściej będziemy mogli oglądać ich w akcji, jednak nie za wiele się zmieniło. Kontrole nad spotkaniem cały czas mieli Goście, którzy wraz z biegiem czasu dokładali kolejne trafienia po składnych i skutecznych akcjach. W 40 minucie meczu drugiego gola dla Gospodarzy ustrzelił jeszcze Tymon Pichla, jednak ten gol nie zrobił większego wrażenia na rywalach, którzy jeszcze po tym zdarzeniu dobili rywali dwoma ciosami, a mecz finalnie dobiegł końca przy rezultacie 2:8.