( 1 : 6 )
Wiosna 2022 Pierwsza Liga Szóstek

145' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
136' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
121' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
115' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
108' Patryk Paszko Gramy Czasami
105' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
103' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
1Paweł Staniszewski Gramy Czasami

Zarówno W1nners, jak i Gramy Czasami sezon zimowy zakończyły na podium. Co prawda zrobili to na różnych poziomach rozgrywek, natomiast ich potencjał wydawał się zbliżony z delikatnym wskazaniem na gości. Pierwsza połowa jednak pokazała, że delikatnie mówiąc, nie doszacowaliśmy różnicy, jaka jest między drużynami. Już po ośmiu minutach goście prowadzili 0:3, a na przerwę schodzili prowadząc 1:6. Dwie ostatnie bramki to w pewnym stopniu zasługa gospodarzy. Przy piątym trafieniu obrońca niefortunnie przeciął dośrodkowanie i pokonał własnego bramkarza, natomiast przy szóstej bramce interweniujący golkiper trafił wprost w Grzegorza Miklasa. Ewidentnie zadowoleni z wyniku goście w drugiej odsłonie nieco spuścili z tonu, czego efektem była lekka „kosmetyka” ostatecznego rezultatu. Mecz zakończył się w zupełności zasłużonym zwycięstwem GC 4:8. W pamięci zapadła nam zwłaszcza ostatnia bramka w wykonaniu Pawła Staniszewskiego, który bezpośrednio z rzutu rożnego wkręcił piłkę wprost do siatki rywali.