Wydarzenie

Satelitos i Saska Kępa pewnie zmierzają po tytuły

W miniony weekend nie zabrakło szlagierów i zaskakujących wyników we wszystkich ligach. Kolejny pokaz siły zademonstrowali Satelitos, którzy odprawili z kwitkiem kolejnego rywala, Moszna Squad, wyraźnie sugerując, że mają ochotę na obronę mistrzostwa.

Szlagiery ligi dla Moszna Squadu i Saskiej Kępy!

W ostatni weekendach na bemowskich boiskach nie zabrakło szlagierowych pojedynków. W hicie Ligi Siódemek na sztucznej trawie, Moszna Squad po niezwykle emocjonującym meczu pokonał AnonyMMous

Satelitos pokazali siłę

W szlagierze ZINA Ligi Siódemek, Satelitos rozgromili AnonyMMous aż 8:1 i pokazali, że mają dużą ochotę na obronę tytułu mistrzowskiego.

http://ligabemowska.pl/www/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/343891l4dg2z6x.jpg
http://ligabemowska.pl/www/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/4884477pm3zwsq.jpg
http://ligabemowska.pl/www/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/557474WYDARZENI3.jpg
News Image

Satelitos i Saska Kępa pe

W miniony weeke...

News Image

Szlagiery ligi dla Moszna

W ostatni weeke...

News Image

Satelitos pokazali siłę

W szlagierze ZI...

Aktualności
Satelitos i Saska Kępa pewnie zmierzają po tytuły
Środa, 15 Październik 2014 16:25

W miniony weekend nie zabrakło szlagierów i zaskakujących wyników we wszystkich ligach. Kolejny pokaz siły zademonstrowali Satelitos, którzy odprawili z kwitkiem kolejnego rywala, Moszna Squad, wyraźnie sugerując, że mają ochotę na obronę mistrzostwa.  W drugiej lidze, w grupie A, wciąż od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy St. Varsovia, zaś w grupie B pierwszy raz, gorycz porażki musieli przełknąć zawodnicy UKS-u Południe. Na nawierzchni naturalnej, pierwszej porażki doznali KS Kierownicy, zaś w ZINA Lidze Szóstek w meczu na szczycie z FC Wczorajszymi, tryumfował broniący tytułu mistrzowskiego, Drink Team.

Czytaj Więcej…
Szlagiery ligi dla Moszna Squadu i Saskiej Kępy!
Czwartek, 09 Październik 2014 11:28

W ostatni weekendach na bemowskich boiskach nie zabrakło szlagierowych pojedynków. W hicie Ligi Siódemek na sztucznej trawie, Moszna Squad po niezwykle emocjonującym meczu pokonał AnonyMMous. W najciekawszym spotkaniu Ligi Szóstek z kolei, Saska Kępa zrewanżowała się FC Wczorajszym za bolesną porażkę sprzed sezonu i pewnie wygrała kolejny raz potwierdzając mistrzowskie aspiracje. Na uznanie zasługuje postawa UKS – u Południe Czosnów, który rozgromił spadkowicza No Name i imponując formą, pewnie zmierza po awans do pierwszej ligi.

Czytaj Więcej…
Satelitos pokazali siłę
Czwartek, 02 Październik 2014 17:02

W szlagierze ZINA Ligi Siódemek, Satelitos rozgromili AnonyMMous 8:1 i pokazali, że mają dużą ochotę na obronę tytułu mistrzowskiego. Warto odnotować, że obu grupach drugiej ligi, wybornie od początku prezentują się debiutanci:

St. Varsovia i UKS Południe Czosnów. Sporo emocji było też w tym tygodniu w Zina Lidze Szóstek, gdzie doszło do kilku bardzo zaciętych pojedynków. Podobnie jak w Lidze Siódemek na nawierzchni naturalnej, brak tam jeszcze zdecydowanych liderów, a wiele drużyn zachowało kontakt z czołówką.

Czytaj Więcej…
Bezpłatne konsultacje medyczne na naszych rozgrywkach
Piątek, 26 Wrzesień 2014 08:33

Już jutro, na boiskach przy ul. Obrońców Tobruku 11, będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porad mgr. Mateusza Szeczpaniaka z Centrum Rehabilitacji Sportmed, uczestnika  wielu kursów i szkoleń specjalistycznych z dziedziny fizjoterapii sportowej. Odbył on  roczny staż w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, czynnie działa w Reprezentacji Polski w Ampfutbolu. Jest jednym z najbardziej uznawanych fizjoterapeutów w Polsce.

Czytaj Więcej…
Rywalizacja rozgorzała na dobre
Czwartek, 25 Wrzesień 2014 13:13

Wszystkie ligi rozkręcają się na dobre. Stanowczo za wcześnie na wskazywanie faworytów, choć niektóre zespoły potwierdziły wysoką formę z pierwszej kolejki i niemałe aspiracje.

Czytaj Więcej…
Ruszyły wszystkie rozgrywki szóstek i siódemek!
Piątek, 19 Wrzesień 2014 17:17

Na deser emocji związanych z pierwszym tygodniem i inauguracją rozgrywek na Bemowie, zapraszamy na podsumowanie pierwszej serii gier. Po pierwszoligowcach, przyszedł czas na wszystkich pozostałych. W miniony weekend, swoje rozgrywki zainaugurowały wszystkie rozgrywki Ligi Bemowskiej. Kilka ekip zaliczyło bardzo mocne wejście w sezon. Nie zabrakło szlagierów, ani niespodzianek!

Czytaj Więcej…
Strona 1 z 63