Wydarzenie

Liga nabiera rumieńców

We wszystkich ligach, powoli wyjaśnia, które drużyny powalczą o najwyższe laury, a którym przyjdzie stoczyć twardą batalię o utrzymanie

Satelitos zwycięski w szlagierze kolejki!

W meczu na szczycie Zina I ligi, mistrz z edycji zimowej, Satelitos, pokonał broniącego tytułu z jesieni, Chemika Bemowo.

Sezon Wiosna 2014 rozpoczęty!

W miniony weekend pełną parą ruszyły wiosenne rozgrywki Ligi Bemowskiej – największych rozgrywek piłkarskich siódemek w Warszawie.

http://ligabemowska.pl/www/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/337767WYDARZENIE.jpg
http://ligabemowska.pl/www/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/133057WYDARZENIE.jpg
http://ligabemowska.pl/www/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/711157WYDARZENIE.jpg
News Image

Liga nabiera rumieńców

We wszystkich l...

News Image

Satelitos zwycięski w szl

W meczu na szcz...

News Image

Sezon Wiosna 2014 rozpocz

W miniony weeke...

Aktualności
Aktualizacja terminarzy
Wtorek, 22 Kwiecień 2014 18:29

Uprzejmie informujemy, że w związku z rezygnacją drużyny FC Oposy z gry w ZINA I lidze oraz  prośbami zespołów o zmianę terminów, terminarze w dziale Terminy i wyniki zostały zaktualizowane. Rozplanowane zostały także wszystkie zaległe dotychczas spotkania we wszystkich ligach. Zapraszamy do zapoznania się z terminami swoich meczów.

Czytaj Więcej…
Liga nabiera rumieńców
Wtorek, 15 Kwiecień 2014 19:38

We wszystkich ligach, powoli wyjaśnia, które drużyny powalczą o najwyższe laury, a którym przyjdzie stoczyć twardą batalię o utrzymanie. W miniony weekend, do największych hitów doszło w ZINA Lidze Siódemek na nawierzchni naturalnej i w ZINA Lidze Szóstek. Na boisku przy ul. Konarskiego, KS Kierownicy pokonali KS Blizne, zaś przy Szobera, po dramatycznym i obfitującym w  bramki spotkaniu, Gramy Czasami, minimalnie uległo Drink Teamowi.

Czytaj Więcej…
Sportmed nowym partnerem Ligi Bemowskiej
Poniedziałek, 14 Kwiecień 2014 14:48

Mamy przyjemność poinformować, że nowym partnerem Ligi Bemowskiej została firma Sportmed.

Czytaj Więcej…
Satelitos zwycięski w szlagierze kolejki!
Wtorek, 08 Kwiecień 2014 17:02

W meczu na szczycie Zina I ligi, mistrz z edycji zimowej, Satelitos, pokonał broniącego tytułu z jesieni, Chemika Bemowo. Do bardzo interesujących spotkań, pomiędzy topowymi drużynami doszło też w pozostałych naszych rozgrywkach: na nawierzchni naturalnej, Abi Squad zremisował z Reprezentantami, a KS Blizne wygrało z LGB, zaś w Zina Lidze Szóstek FC Wczorajsi, pokonali mistrza jesiennej edycji, Yelonki.

Czytaj Więcej…
Sezon Wiosna 2014 rozpoczęty!
Czwartek, 03 Kwiecień 2014 21:16

W miniony weekend pełną parą ruszyły wiosenne rozgrywki Ligi Bemowskiej – największych rozgrywek piłkarskich siódemek w Warszawie. Miło nam poinformować, że do naszych lig przystąpiła rekordowa ilość, bo aż 77 drużyn! Większość z nich rozegrała pierwsze spotkania w ostatni weekend. Kilku faworytów pokazało się z bardzo dobrej strony już na inaugurację.

Czytaj Więcej…
Terminarz na pierwszą kolejkę dostępny!
Środa, 26 Marzec 2014 11:30

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem pierwszej kolejki dla wszystkich lig (z wyjątkiem ZINA Pierwszej Ligi, gdzie odbywać się będzie druga kolejka) w dziale Terminy i wyniki w odpowiednich podstronach dla każdej z lig.

 

Informujemy, że pełny terminarz dla wszystkich lig zostanie opublikowany w środę, 2 kwietnia br. Preferencje dot. terminów rozgrywania spotkań prosimy zgłaszać do najbliższego poniedziałku (31 marca) do godz. 12:00 jedynie drogą mailową. Staramy się w miarę możliwości dostosować terminarz do potrzeb drużyn. Prosimy jednak o wyrozumiałość w tej kwestii, gdyż nie wszystkie prośby jesteśmy w stanie spełnić.

Strona 1 z 56