Trwa ładowanie strony...

ZAGRAJ Z NAMI

Liga Bemowska zaprasza do udziału w nowej, wiosennej edycji rozgrywek.

Sezon Wiosna 2018 rusza w końcówce marca i potrwa niemal do połowy czerwca.

Nasza oferta tradycyjnie składa się z trzech rodzajów rozgrywek, po to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie, ale w sezonie wiosennym możecie liczyć także na wiele nowości!

LIGA SIÓDEMEK SZTUCZNA TRAWA

Liga Siódemek to sztandarowa pozycja w naszej ofercie.


Nasza Liga Siódemek to największe rozgrywki piłkarskie 7x7 w Warszawie i okolicy. Liga Siódemek to namiastka “dużego placu”, gdzie zrobisz przerzut na druga stronę boiska, czy wykonasz wślizg, zakazany w innych rozgrywkach. Naszym atutem jest również doskonały obiekt. Rozgrywki odbywać się będą równocześnie na dwóch boiskach obok siebie przy ul. Obrońców Tobruku 11. Możliwość oglądania zmagań kolegów i rywali z wysokości trybun pomaga tworzyć niepowtarzalny klimat rozgrywek, który wielu z Was bardzo sobie ceni. Mecze odbywać się będą w weekendy od rana do późnych godzin popołudniowych i trwać będą 2 x 25 minut.


ul. Obrońców Tobruku 11

weekendy

2x25 minut

nawierzchnia sztuczna


Cena - I liga 1899.-

Cena - pozostałe ligi 1799.-

LIGA SZÓSTEK SZTUCZNA TRAWA

Liga szóstek na sztucznej trawie to oferta przeznaczona dla drużyn z wąską kadrą.


Rozgrywki Ligi Szóstek charakteryzuje szybka gra na małej przestrzeni. To również znakomita jakość w wyjątkowo przystępnej cenie. Gwarantujemy zróżnicowany poziom sportowy. Wszystkie mecze odbywać się będą przy ul. Irzykowskiego 1a w niedziele od rana do popołudnia i trwać będą 2 x 25 minut.


ul. Irzykowskiego 1a

niedziele

2x25 minut

nawierzchnia sztuczna


Cena 1299.-

LIGA SIÓDEMEK NAWIERZCHNIA NATURALNA

Liga Siódemek na nawierzchni naturalnej skierowana jest przede wszystkim do młodych drużyn


Liga Siódemek na nawierzchni naturalnej to jedyne tego typu rozgrywki na naturalnej trawie w Warszawie, skupiające drużyny amatorskie. Mając świadomość, że większość drużyn chętniej wybiera nawierzchnię sztuczną proponujemy ostatni, finałowy sezon na nawierzchni naturalnej! Wszystkich, którzy sentymentem darzą Stadion na os. Przyjaźń zapraszamy na ostatni sezon ligi z niespotykanym jak na warszawskie realia klimatem.

Rozgrywki na boisku przy ul. Konarskiego odbywać się będą w soboty i trwać będą 2x25 minut.


ul. Konarskiego 76

soboty

2x25 minut

nawierzchnia naturalna


Cena 799.-

KONTAKT

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię i nazwisko, adres mailowy oraz telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:


kontakt@ligabemowska.pl
W razie pytań, czy wątpliwości zadzwoń:

Michał Burzyński 661 536 685

ZNAJDŹ NAS