Puchar Lata 2019: terminarz

Puchar Lata Ligi Bemowskiej 2019 odbędzie się 1 września (niedziela) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo, przy ul. Obrońców Tobruku 11. Do turnieju przystąpią aż 24 drużyny, podzielone na 6 grup. Pierwsze mecze odbędą się o godz. 9:00, a same rozgrywki potrwają do ok. godz. 17:00, kiedy nastąpi rozdanie nagród.

Mecze będą trwać 20 minut. Do fazy pucharowej przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery drużyny z 3. miejsc z najlepszym bilansem punktowym i bramkowym.

 

Pobierz teminarz w wersji PDF - do druku

 

Faza grupowa:

Grupa A: (mecze na sektorze A)

09:00 Reprezentacja LB   -  Defenders
09:25 WawaLions  - FC Zaborów
09:50 WawaLions  - Defenders
10:15 FC Zaborów  - Reprezentacja LB
10:40 Defenders  - FC Zaborów
11:05 Reprezentacja LB  - WawaLions

 

Grupa B: (mecze na sektorze B)

09:00 OMS   -  Saska Kępa
09:25 La Furia   -  Yelonkersi
09:50 La Furia   -  Saska Kępa
10:15 Yelonkersi   -  OMS
10:40 Saska Kępa   -  Yelonkersi
11:05 OMS   -  La Furia

 

Grupa C: (mecze na sektorze A)

11:35 East Wind   -  Nie Ma Mocnych
12:00 Only Whisky   -  Sadybianka
12:25 Only Whisky  - Nie Ma Mocnych
12:50 Sadybianka  - East Wind
13:15 Nie Ma Mocnych  - Sadybianka
13:40 East Wind  - Only Whisky

 

 

Grupa D: (mecze na sektorze B)

 
11:35 Exploboys   -  Haratacze
12:00 Papadensy   - UKS Południe Czosnów
12:25 Papadensy   - Haratacze
12:50 UKS Południe Czosnów   - Exploboys
13:15 Haratacze   - UKS Południe Czosnów
13:40 Exploboys   - Papadensy
 

Grupa E: (mecze na sektorze C)

11:35 Kartoniada   -  Argentina FC
12:00 BKS Betoniara   - Drink Team
12:25 BKS Betoniara   - Argentina FC
12:50 Drink Team   - Kartoniada
13:15 Argentina FC   - Drink Team
13:40 Kartoniada   - BKS Betoniara
 

Grupa F: (mecze na sektorze D)

 
11:35 Tanatos   -  PRE WWA
12:00 FC Ochota   - Dream Team NDM
12:25 FC Ochota   - PRE WWA
12:50 Dream Team NDM   - Tanatos
13:15 PRE WWA   - Dream Team NDM
13:40 Tanatos   - FC Ochota
 

 

Faza pucharowa:

1/8 finału:

14:15 Sektor A (Mecz A) A1  -  3 miejsce
14:15 Sektor B (Mecz B) B1  - 3 miejsce
14:15 Sektor C (Mecz C) B2  - 3 miejsce
14:15 Sektor D (Mecz D) A2  - 3 miejsce
14:40 Sektor A (Mecz E) C1  - F2
14:40 Sektor B (Mecz F) D1  - E2
14:40 Sektor C (Mecz G) E1  - D2
14:40 Sektor D (Mecz H) F1  - C2
 

1/4 finału:

15:10 Sektor A (Mecz I) Mecz A  -  Mecz E
15:10 Sektor B (Mecz II) Mecz B  - Mecz F
15:10 Sektor C (Mecz III) Mecz C  - Mecz G
15:10 Sektor D (Mecz IV) Mecz D  - Mecz H

 

1/2 finału:

15:40 Sektor A   Mecz I  - Mecz II
15:40 Sektor B   Mecz III  - Mecz IV

 

Finał:

16:15 Sektor B   Mecz o 3. miejsce
16:15 Sektor A   FINAŁ

Sponsor techniczny

Sponsorzy