Puchar Lata: terminarz

Puchar Lata Ligi Bemowskiej 2018 odbędzie się 26 sierpnia (niedziela) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo, przy ul. Obrońców Tobruku 11. Do turnieju przystąpi aż 38 drużyn, podzielonych na 8 grup. Pierwsze mecze odbędą się o godz. 8:00, a same rozgrywki potrwają do ok. godz. 18:00, kiedy nastąpi rozdanie nagród.

Mecze w grupach 5-zespołowych będą trwać 15 minut, a w 4-zespołowych 20 minut (podobnie jak w fazie pucharowej). Do fazy pucharowej przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

 

Pobierz teminarz w wersji PDF - do druku

 

Faza grupowa:

Grupa A:

08:00 Zielona Polana - Team B 1:1
08:00 Drink Team vs. Pędzące Imadła 2:1
08:40 Team B vs. Drink Team 1:2
08:40 Chemik Bemowo vs. Zielona Polana 5:0
09:20 Drink Team vs. Chemik Bemowo 0:3
09:20 Pędzące Imadła vs. Team B 2:1
10:00 Chemik Bemowo vs. Pędzące Imadła 1:1
10:00 Zielona Polana vs. Drink Team 1:3
10:40 Pędzące Imadła vs. Zielona Polana 1:3
10:40 Team B vs. Chemik Bemowo 0:5

 

Grupa B:

08:00 Kartoniada vs. Iron Thunder 6:1
08:00 Song Lam FC vs. Nie Ma Mocnych 1:0
08:40 Iron Thunder vs. Song Lam FC 1:3
08:40 AnonyMMous vs. Kartoniada 0:2
09:20 Song Lam FC vs. AnonyMMous 1:3
09:20 Nie Ma Mocnych vs. Iron Thunder 1:1
10:00 AnonyMMous vs. Nie Ma Mocnych 3:0
10:00 Kartoniada vs. Song Lam FC 2:0
10:40 Nie Ma Mocnych vs. Kartoniada 2:7
10:40 Iron Thunder vs. AnonyMMous 0:8

 

Grupa C:

08:20 Old United vs. Blichtaż Wertolniki 4:0
08:20 Inter Europol vs. PRE WWA 3:1
09:00 Blichtaż Wertolniki vs. Inter Europol 0:6
09:00 Black Horses vs. Old United 1:1
09:40 Inter Europol vs. Black Horses 2:4
09:40 PRE WWA vs. Blichtaż Wertolniki 1:1
10:20 Black Horses vs. PRE WWA 2:1
10:20 Old United vs. Inter Europol 3:1
11:00 PRE WWA vs. Old United 0:7
11:00 Blichtaż Wertolniki vs. Black Horses 0:2

 

Grupa D:

08:20 La Furia vs. Arcon Overseas 2:1
09:00 FC Ochota vs. Bulbez Team Bemowo 0:2
09:40 La Furia vs. FC Ochota 3:2
10:20 FC Ochota vs. Arcon Overseas 4:1
10:20 Bulbez Team Bemowo vs. La Furia 3:1
11:00 Arcon Overseas vs. Bulbez Team Bemowo 1:10
 

Grupa E:

11:35 Sadybianka vs. Augusto Pengiuns 1:0
11:35 Yelonkersi vs. ORA Warszawa 1:0
12:20 Augusto Pengiuns vs. Yelonkersi 3:0
12:20 Chłopcy z Bielan vs. Sadybianka 3:1
12:40 Yelonkersi vs. Chłopcy z Bielan 1:3
12:40 ORA Warszawa vs. Augusto Pengiuns 2:3
13:25 Chłopcy z Bielan vs. ORA Warszawa 3:1
13:25 Sadybianka vs. Yelonkersi 1:0
14:10 ORA Warszawa vs. Sadybianka 3:2
14:10 Augusto Pengiuns vs. Chłopcy z Bielan 2:5
 

Grupa F:

11:35 Mocno Wola vs. TS Kopernik 3:1
11:35 BiancoNeri Legionowo vs. Prosektorium 0:1
12:20 TS Kopernik vs. BiancoNeri Legionowo 0:2
12:20 Palmeiras vs. Mocno Wola 0:4
12:40 BiancoNeri Legionowo vs. Palmeiras 1:0
12:40 Prosektorium vs. TS Kopernik 1:0
13:25 Palmeiras vs. Prosektorium 2:0
13:25 Mocno Wola vs. BiancoNeri Legionowo 6:0
14:10 Prosektorium vs. Mocno Wola 0:2
14:10 TS Kopernik vs. Palmeiras 1:1
 

Grupa G:

11:55 Young Boys Legionowo vs. ADP Wolska Ferajna 5:1
11:55 Bad Boys Zielonki vs. FC Zaborów 4:3
13:00 ADP Wolska Ferajna vs. FC Zaborów 1:8
13:00 Young Boys Legionowo vs. Bad Boys Zielonki 6:1
13:45 Bad Boys Zielonki vs. ADP Wolska Ferajna 3:0
13:45 FC Zaborów vs. Young Boys Legionowo 1:8
 

Grupa H:

11:55 Alltec vs. Pocisk Legionowo 6:1
11:55 Królewscy vs. All4One 2:0
13:00 Pocisk Legionowo vs. All4One 0:3
13:00 Alltec vs. Królewscy 1:1
13:45 Królewscy vs. Pocisk Legionowo 5:1
13:45 All4One vs. Alltec 0:3

 

Faza pucharowa:

1/8 finału:

Chemik Bemowo - La Furia 3:2
Old United - AnonyMMous 1:4
Mocno Wola - Bad Boys Zielonki 6:0
Alltec - Sadybianka 3:1
Kartoniada - Black Horses 5:1
Bulbez Team Bemowo - Drink Team 0:1
Chłopcy z Bielan - Królewscy 5:2
Young Boys Legionowo - Prosektorium 9:0
 

1/4 finału:

Chemik Bemowo - AnonyMMous 2:3
Mocno Wola - Alltec 2:2 k.2:3
Kartoniada - Drink Team 8:3
Chłopcy z Bielan - Young Boys Legionowo 3:5

 

1/2 finału:

AnonyMMous - Alltec 4:4 k.3:4
Kartoniada - Young Boys Legionowo 3:2

 

Finał:

Alltec - Kartoniada 2:2 k.5:4

Sponsor techniczny

Sponsorzy