Mateusz Rozkres (1)
Stanisław Słyk (1)
Jakub Soliński (1)
Albert Zimoch (2)

Spotkanie pomiędzy KTS Chimerą, a Awanturą Warszawa było jednym z bardziej zaciętych pojedynków rozgrywającej swoje mecze na boisku przy ul. Irzykowskiego trzeciej kolejki Czwartej Ligi Letniej. Starcie to już od pierwszego gwizdka sędziego było bardzo wyrównane i ciężko w nim było wskazać wyraźnego faworyta, a pierwsza połowa przypominała bokserski pojedynek, w którym ciosy padają raz z jednej, a raz z drugiej strony. Żadna z ekip nie była w stanie wyjść na wyższe niż jednobramkowe prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się sprawiedliwym remisem 2:2. Niemal identycznie sytuacja na boisku wyglądała również po wznowieniu gry, ale w drugiej odsłonie meczu zawodnicy obu drużyn wykazywali się już zdecydowanie gorszą skutecznością. Dopiero dosłownie w jednej z ostatnich akcji całego meczu trafienie na wagę trzech punktów zapisał na swoim koncie Grzegorz Himkowski, gwarantując tym samym swojej ekipie wygraną 3:2 i pierwsze trzy punkty w sezonie letnim.