Maciej Latosiewicz (1)
Kamil Tarapacz (1)
Łukasz Borkowski (1)
Maciej Latosiewicz (3)

Ostatnia kolejka także przyniosła nam szlagiery. Do takich z pewnością należy uznać starcie AnonyMmous z Moszna Squadem i mimo, że wynik tej konfrontacji nic już w tabeli nie zmienił, to liczyliśmy na ciekawe i emocjonujące widowisko. Smaczku dodawał pojedynek Kamila Tarapacza ze Stasiem Kędzierskim, którzy cały czas mieli szansę na koronę króla strzelców (jedną bramką prowadził Stasiu, ale najpierw obaj panowie musieli dogonić Pawła Pająka z Gladiatorów). Pierwsza połowa była wyrównana, a wynik 2:2 do przerwy całkowicie odzwierciedla jej przebieg. Pierwsi do głosu doszli gospodarze, których w szóstej minucie na prowadzenie wyprowadził Tarapacz. Odpowiedź przyszła po jedenastu minutach, kiedy to stan meczu wyrównał Maciej Latosiewicz. Mało tego dwie minuty potem „Latoś” obsłużył w polu karnym Łukasza Borkowskiego i było 2:1 dla Moszny. Gdy wydawało się że taki wynik utrzyma się do przerwy w ostatniej minucie gola do szatni zdobył Karol Szymczuk, doprowadzając do remisu. Po zmianie stron tempo podkręcili Paweł Maul i spółka, którzy za sprawą Kędzierskiego i Borkowskiego po siedmiu minutach prowadzili 4:2, a kolejne dwie asysty dołożył Latosiewicz. Minuty upływały, a wynik nawet nie drgnął. W końcu cztery minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego nadzieję Anonimowym dał Tarapacz, który pewnie wykorzystał rzut karny. W końcówce emocje sięgały zenitu, ale mimo kilku okazji wynik nie uległ już zmianie. Ostatecznie Moszna Squad miłym akcentem pożegnał się z sezonem jesiennym, pokonując ostatecznie brązowych medalistów obecnej kampanii - AnonyMMous 4:3.