Filip Błoński (3)
Maciej Błoński (2)
Michał Fijałkowski (1)
Dominik Kliczek (1)

Fast Trans mierzył się z FC Ursynów Oldschool i wszyscy kibice spodziewali się zaciętego boju. Jednak okazało się, że było to dosyć jednostronne widowisko. Od początku dominowała jedna drużyna i byli to nominalni gospodarze. Wynik meczu otworzył strzałem z rzutu karnego Radosław Trzciński, po czym FT poszli za ciosem i kolejne trzy bramki też należały do nich. Gości stać było tylko na jedno trafienie autorstwa Konrada Adamczyka. Do przerwy 4-1. Przebieg drugiej połowy był bardzo podobny do pierwszej. To Fast Trans rozdawał karty, a zwłaszcza duet Filip Błoński (gol i trzy asysty) - Michał Fijałkowski (cztery gole i jedno ostatnie podanie). Ostatecznie po wyjątkowo jednostronnym widowisku Fast Trans ogrywa ekipę Michała Burzyńskiego w stosunku 7-2 i jest to w pełni zasłużona wygrana.