Karol Kubicki (1)
Maciej Kurpias (2)
Dominik Podlewski (1)
Cezary Strąk (1)

W drugim wtorkowym starciu tej kolejki pierwszej ligi All4One podejmował Papadensy, czyli wicelider mierzył się z szóstą drużyną w tabeli. Minimanlnym faworytem był zespół "Ratiego", który dobrze zaczął tą edycję LB, notując w dwóch pierwszych meczach remis i zwycięstwo. Goście z kolei wprawdzie przegrali pierwszy mecz, ale w drugim urwali punkty samej Contrze i zapowiadali marsz w górę tabeli. Bardzo szybko swój plan zaczęli wprowadzać w życie, bo juz po dwóch minutach prowadzili 1:0 po trafieniu Marcina Białorudzkiego. Wprawdzie gospodarze osiem minut potem za sprawą Filipa Lesiaka doprowadzili do wyrównania, ale w tej odsłonie to szybko i zdecydowanie grający goście strzelali juz tylko gole. Najpierw na 2:1 Papadensów wyprowadził Białorudzki, a wynik tej odsłony na 3:1 ustalił Artur Stachurski. Po zmianie stron ekipa Macieja Rataja ruszyła do odrabiania strat raz za razem nękając obronę rywali. Jednak blok defensywny gości na czele z dobrze broniącym Dominikiem Podlewskim w bramce pozostał niugięty. Mało tego w odwecie w trzedziestej minucie zadali dwa zabójcze ciosy rozstrzygając losy tego meczu. Czwartą bramkę dla gości dorzucił Kurpias, a wynik spotkania ustalił Kamil Kuźniewski. Ostatecznie Papadensy całkowicie zasłużenie pokonały All4One 5:1, robiąc pierwszy krok w stronę podium.