Filip Szcześniak (2)
Krzysztof Kondracki (2)
Robert Burdach (1)
Filip Szcześniak (1)

Rywalizacje wśród trzecioligowców rozpoczęło spotkanie KP Kozia – Nie Ma Mocnych. Obie ekipy znają się bardzo dobrze zarówno z zimowej jak i z jesiennej edycji, gdzie rywalizowały na tym samym poziomie. W obu tych przypadkach lepiej zaprezentowali się gracze NMM, którzy jesienią zajęli piąte miejsce, natomiast zimą zdobyli wicemistrzostwo, odpowiednio trzeciej i czwartej ligi i to oni byli faworytami tego spotkania. Wielki plac na „Obrońców Tobruku” to jednak nie „szóstki” na „Irzyku”, tutaj piłka rządzi się innymi prawami. Mecz od początku do końca był wyrównany i trudno było wskazać stronę przeważającą, a o wyniku zadecydował błysk talentu Filipa Szcześniaka i detal, jakim była skuteczność. To właśnie popularny „Fifi” najpierw w siódmej, a potem w dziewiętnastej minucie pokonał bramkarza rywali, strzelając jak się później okazało jedyne bramki w tym spotkaniu. W drugiej połowie oglądaliśmy bardzo zacięte zawody, ale mimo kilku dogodnych sytuacji z jednej i drugiej strony żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali, a jedyne co odnotowaliśmy to żółta karta dla Piotra Burdacha. Ostatecznie na inauguracje trzecioligowych zmagań KP Kozia pokonała Nie Ma Mocnych 2:0, notując premierowy komplet punktów.