Piotr Stefaniak (1)
Maciej Rataj (2)
Damian Stachowicz (1)
Mateusz Kot (1)

One4All przy korzystnym układzie spotkań wciąż ma szansę wywalczyć mistrzostwo III ligi. Aby tego dokonać najpierw drużyna Macieja Rataja musiała pokonać Miksturę. Pierwsza połowa zgodnie naszym typowaniem leżała pod dyktando One4All, które schodziło na przerwę prowadząc 3:0. W tej sytuacji można powiedzieć iż pierwsza część spotkania ustawiła mecz. W drugiej połowie to jednak Mikstura wzięła się do pracy, starając się odrobić przynajmniej część strat. Udało im się strzelić trzy gole, jednak to One4All schodziło z boiska zwycięsko, ponieważ dołożyli jeszcze dwa trafienia. Po tym zwycięstwie, niełatwym, choć niezwykle cennym zwycięstwie One4All nadal ma szanse na zajęcie czołowych lokat w lidze. Mikstura, mimo, że wciąz pozostaje z zerem po stronie zdobyczy punktowej, w tym meczu była chyba najbliżej przełamania i utarcia nosa rywalom.