Piotr Świstak (1)
Piotr Szymański (1)
Bartek Bakuła (1)
Rafał Osiński (1)

Punktualnie o godzinie 13 na placu gry zameldowali się zawodnicy Pocisku Legionowo i KS Kierowników. W mecz lepiej weszła druga z tych ekip, która już w pierwszych minutach objęła prowadzenie po bramce z rzutu wolnego zdobytej przez Piotra Świstaka, a już chwilę później kolejnego gola dorzucił Kamil Kuźniewski. Dopiero wtedy przebudzili się gracze Pocisku, którzy wreszcie ruszyli do bardziej zdecydowanych ataków, a ich efektem było doprowadzenie do wyrównania. Ostatnie słowo przed przerwą należało jednak ponownie do Kierowników i to oni schodzili z boiska nieznacznie prowadząc 3:2. W drugiej części spotkania obejrzeliśmy zdecydowanie mniej goli, a wszystko to za sprawą golkiperów obu ekip, którzy sprawowali się tego dnia bardzo dobrze. Po zmianie stron zawodnikom z Legionowa udało się co prawda doprowadzić do wyrównania, ale ponownie w końcówce lepszą skutecznością wykazali się ich rywale, którzy dzięki bramce Stanisława Kędzierskiego w ostatnich minutach wygrali cały mecz 4:3. W meczu tym swoje statystyki poprawił również Bartosz Bakuła, który odnotował asystę przy jednym z goli.