Tomasz Tylko (1)
Igor Szymańczyk (1)
Robert Jankowski (2)
images/com_joomleague/database/events/soccer/i_red.pngCzerwone kartki

Starcie One4All z LGB z całą pewnością było jednym z najbardziej emocjonujących meczów drugiej kolejki zmagań, jednak niestety nie zawsze w pozytywnym kontekście. Już od pierwszych minut widać było, że pojednynek ten będzie stał na bardzo wysokim poziomie, a walka o zwycięstwo będzie wyjątkowo zacięta. Do przerwy ekipa Macieja Rataja nieznacznie prowadziła 2:1, lecz wynik ten o niczym jeszcze nie przesądzał. Po zmianie stron sytuacja na boisku nadal pozostawała wyrównana i oba zespoły dopisały sobie po jednym trafieniu. Sytuacja uległa zmianie przy stanie 3:2, kiedy to czerwoną kartką ukarany został Maciej Nockowski, osłabiając swoją drużynę niemal do końca spotkania. One4All nie wypuściło już takiej okazji z rąk i utrzymało prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego, wygrywając ostatecznie 4:3.