Paweł Szczepaniak (1)
Marcin Matysiak (1)
Kamil Janasz (2)
Damian Wawrzyn (2)

Na otwarcie zmagań w drugiej kolejce Trzeciej Ligi Zimowej zmierzyły się ze sobą ekipy Fast Trans i Bad Boys Zielonki. W mecz lepiej weszła pierwsza z tych drużyn, która szybko objęła dwubramkowe prowadzenie. Bad Boys nie mieli jednak zamiaru odpuszczać i szybko zabrali się za odrabianie strat, dzięki czemu jeszcze przed przerwą doprowadili do wyrównania, a następnie objęli jednobramkowe prowadzenie, a ozdobą pierwszej odsłony meczu był świetny gol z rzutu wolnego zdobyty przez Pawła Szczepaniaka. Po przerwie Fast Trans starało się odrobić straty, jednak ich rywale utrzymywali bezpieczny dystans, a w końcówce spotkania jeszcze powiększyli swoją przewagę, dzięki czemu wygrali ostatecznie 6:3.