Michał Głębocki (2)
Michał Burzyński (3)
Michał Szymborski (1)
Michał Głębocki (1)

W ostatnim spotkaniu drugiej kolejki pierwszej ligi lider Zjazd podejmował wicelidera Moszna Squad, a więc naprzeciw siebie stanęły ekipy które najefektowniej wygrały swoje pierwsze mecze. Mało tego obie drużyny świetnie znają się z Ligi Siódemek, w której od lat rywalizują w pierwszej lidze. Początek meczu był jeszcze w miarę wyrównany, jednak z każdą minutą goście powiększali swoją przewagę, strzelając kolejne bramki. W pierwszych dwudziestu minutach zaaplikowali ich rywalom „tylko” sześć tracąc przy tym dwa. W drugiej połowie niewiele się zmieniło w obrazie gry, a to co się zmieniło wpłynęło tylko pozytywnie na i tak już świetnie grających graczy Moszny, którzy w drugiej odsłonie dorzucili jeszcze osiem goli, dając sobie przy tym strzelić podobnie jak w pierwszej części tylko dwa. Ostatecznie Moszna Squad rozbił Zjazd, aż 14:4 i został liderem pierwszej ligi. Do zwycięstwa poprowadził ich niezawodny Michał Głębocki, który na swoje konto dopisał cztery gole i dwie asysty. Ma wyróżnienie zasłużyli również autor hattricka i dwóch asyst Maciej Latosiewicz oraz Kamil Sowa, który dorzucił dwa trafienia i jedną asystę.