Damian Królczyk (1)
Kamil Małż (1)
Sebastian Murawski (1)
Michał Witkowski (1)

W starciu otwierającym zmagania w dolnej połowie tabeli Pierwszej Ligi Letniej stanęły naprzeciwko siebie Drużyna A i St. Varsovia. Ekipa Dominika Podlewskiego stawiła się na ten mecz bardzo zdziesiątkowana, ale prowadzona do boju przez swojego kapitana, który wyczyniał cuda między słupkami bramki, dzielnie stawiała opór przez całą pierwszą połowę, zakończoną wynikiem 1:1. Niestety dla graczy w żółtych koszulkach, sił starczyło im tylko na pierwszą część meczu, a po przerwie na boisku wyraźnie dominować zaczęła Varsovia. Spokojnie punktowali oni swoich rywali i powiększali dorobek bramkowy, żeby ostatecznie wygrać pewnie 7:1. W annałach Ligi Bemowskiej zapisany został również fakt, że Michał Witkowski w drugim meczu z rzędu zanotował na swoim koncie asystę!