Paweł Borkowski (2)
Rafał Szkamruk (1)
Kuba Szkuta (1)
Maciej Bonecki (1)

Ekipa FC Ursynów w dobrym stylu zakończyła zmagania w Pierwszej Lidze Letniej i po zwycięstwie nad Zjazdem zapewniła sobie drugie miejsce na koniec rozgrywek. Pierwsza połowa była jeszcze dość wyrównana, jednak już wtedy zarysowała się przewaga piłkarzy w niebieskich koszulkach i po dwóch trafieniach Rafała Szkamruka prowadzili oni do przerwy 2:0. Po wznowieniu gry zawodnicy z Ursynowa jeszcze podwyższyli swoje prowadzenie i wydawało się, że spokojnie będą kontrolować sytuację na boisku. Sytuacja zmieniła się przy stanie 5:0, kiedy to przebudził się wreszcie Zjazd i rozpoczął pogoń za przeciwnikami. Mimo walki do ostatnich minut nie udało im się już jednak odrobić całości strat i mecz zakoćńzył się wynikiem 7:5.