( 6 : 3 )
Jesień 2021 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 12 wrzesień 2021
  • 10:00

130' Bartosz Lewandowski Drink Team II
123' Mariusz Sławczyk Drink Team II
118' Rafał Borowy Drink Team II
117' Bartosz Lewandowski Drink Team II
112' Dominik Kaczmarek Drink Team II
110' Mariusz Sławczyk Drink Team II
108' Dominik Kaczmarek Drink Team II
129' Karol Romatowski Le Cabaret
126' Mateusz Sadowski Le Cabaret
115' Filip Morawski Le Cabaret
107' Karol Romatowski Le Cabaret
105' Mateusz Sadowski Le Cabaret
130' Maciej Misiałkiewicz Drink Team II
123' Rafał Borowy Drink Team II
118' Mariusz Sławczyk Drink Team II
117' Rafał Borowy Drink Team II
110' Jakub Strzałkowski Drink Team II
107' Hubert Sadowski Le Cabaret
105' Hubert Sadowski Le Cabaret
150' Rafał Borowy Drink Team II
150' Hubert Sadowski Le Cabaret
1Mariusz Sławczyk Drink Team II

O godzinie 10 rywalizację między sobą w 2 lidze Szóstek rozpoczęły drużyny Drink Team II i Le Cabaret. Początek spotkania niespodziewanie należał do gości, o czym świadczą bramki w 5 minucie Mateusza Sadowskiego oraz w 7 minucie Karola Romatowskiego, przy obu trafieniach asystował Hubert Sadowski. Te trafienia podziałały na ekipę DT II jak „płachta na byka” i już w 12 minucie meczu było 3:2. Do sitaki dwukrotnie trafił Dominik Kaczmarek oraz Mariusz Sławczyk. W 15 minucie stan rywalizacji wyrównał zawodnik drużyny Le Cabaret Filip Morawski. Ponownie drużyna Drink Team II odpowiedziała trzema trafieniami. W 23 minucie dublet w dzisiejszych zawodach ustrzelili Sławczyk po asyście Rafała Borowego, który dołożył swoje trafienie w 19 minucie, natomiast w dwie minuty wcześniej bramkarza rywali pokonał Bartosz Lewandowski. Przed zakończeniem pierwszej połowy, gdzie wynik utrzymywał się 6:3 dla gospodarzy, niespodziewanie dwóch zawodników skoczyło sobie „do gardeł”. Sędziemu dzisiejszego spotkania nie pozostało nic innego jak wyrzucić z boiska H. Sadowskiego oraz R. Borowego. Po zmianie stron bramkę na 4:6 zdobył M. Sadowski. Trzy minuty później znów zaczęło być ciekawie, gdy do siatki gospodarzy trafił Romatowski. Po minucie bramkę dla DTII strzelił Lewandowski, a w 34 minucie po samobójczym trafieniu gospodarze prowadzili już 8:5. Taki wynik utrzymał się już do końca spotkania. Mecz był ciekawy, zacięty. Niestety zachowanie zawodników pod koniec pierwszej połowy pozostawia niesmak.