Paweł Romantowski (3)
Adam Rybczyński (1)
Maciek Zackiewicz (1)
Michał Rybczyński (1)

W drugim starciu trzeciej ligi bemowskich siódemek doszło do starcia drużyny Odwróć Tabelę kontra Pocisk Legionowo.  Przed meczem PL byli nominowani do roli faworytów po dwóch zwycięstwach w poprzednich kolejkach. Oba zespoły przystąpiły do meczu bardzo zmotywowane . Początek starcia należał do drużyny nominalnych gościW pierwszej połowie geniuszem piłkarskim popisał się Paweł Romatowski, który w dziesiątej minucie świetnie podał do Mikołaja Krawczewskiego, a ten wykończył akcje. Już po chwili Romatowski wykorzystał długie podanie od bramkarza i było już 0:2.  Jeszcze przed przerwą Cezary Koper podwyższył prowadzenie na 0:3. Druga połowa również należała w pełni do gości. Romatowski i Koper brylowali w środku pola i nie dali swoim praktycznie dojść do słowa.  Gospodarzą udało się jednak zdobyć honorową bramkę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się przekonującą wygraną drużyny z Legionowa, która świetnie się spisuje w tym sezonie i może popisać się kompletem zwycięstw w dotychczasowych meczach. Odwróć Tabelę za to musi wyciągnąć wnioski z tej porażki i poszukać szczęścia za tydzień.