Adam Abramczyk (2)
Tomasz Bednarczyk (1)
images/com_joomleague/database/events/soccer/i_red.pngCzerwone kartki
Bartek Gładysz (1)

W ostatnim wreszcie spotkaniu trzeciej kolejki Czwartej Ligi Szóstek spotkały się ze sobą ekipy Błękitu Paryża i Defenders. Początek tego starcia był dość wyrównany, jednak już po kilku minutach zawodnicy Błękitu radzić musieli sobie w osłabieniu po czerwonej kartce, którą ukarany został Bartek Gładysz. Gracze Defenders wykorzystali nadażającą się okazję i do przerwy wypracowali sobie bezpieczną przewagę 3:0. Po zmianie stron ich rywale co prawda starali się zniwelować te straty, ale stać ich było tylko na jedno trafienie, podczas gdy ekipa Konrada Dobrowolskiego pewnie kontrolowała przebieg tego meczu i jeszcze powiększyła swoją przewagę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się ich pewnycm zwycięstwem 6:1 i awansem na pozycję wicelidera.