Bartłomiej Woźniak (1)
Artur Piasecki (1)
Marcin Sak (1)
Bartłomiej Woźniak (2)

W ostatnim wreszcie starciu drugiej kolejki Drugiej Ligi Letniej zmierzyły się ze sobą zawodnicy Alter Valkirii i Zielonej Polany. Mecz lepiej zaczął się dla drugiej z tych ekip, która objęła prowadzenie po golu Kamila Rutkowskiego. Gracze w zielonych koszulkach nie cieszyli się jednak długo z tego prowadzenia, gdyż jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Hakan Demir i na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku remisowym. Po zmianie stron sytuacja na boisku nadal była wyrównana, ale z czasem coraz wyraźniej zaznaczałą się przewaga Zielonej Polany. Wreszcie udało im się również udokumentować tą przewagę na tablicy wyników i po trafieniach Bartka Woźniaka oraz Mariusza Jaroszewicza ustalili wynik meczu na 3:1.