Adrian Grabarczyk (2)
Łukasz Grabowski (1)
Patryk Rosłaniec (1)
Adrian Grabarczyk (1)

W jednych z dwóch ostatnich spotkań trzeciej, okrojonej kolejki czwartego szczebla Bemowskich „Siódemek” doczekaliśmy się emocji. Trzecia w tabeli po dwóch seriach Izba wytrzeźwień podejmowała FC Running Team, który z kolei po pierwszych starciach tej edycji zakotwiczył na przedostatniej pozycji.  Delikatnym faworytem tych zawodów byli nominalni gospodarze, jednak poczynania na boisko szybko to zweryfikowały. FC RT zaczął z mocnego C i już w trzeciej minucie za sprawą Adriana Grabarczyka wyszedł na prowadzenie. Mecz był wyrównany i zacięty, a drużyną sprawiającą lepsze wrażenie pozostawali goście. Mimo to w jedenastej minucie wyrównującego gola zdobyła Izba. Łukasz Grabowski zagrał do Mariusza Grosiaka i mieliśmy remis. Trwała zagorzała walka o każdy centymetr boiska, ale wynik nawet nie drgnął. Na przerwę obie drużyny schodziły więc przy wyniku 1:1. Po zmianie stron obejrzeliśmy tylko jednego gola. W meczu pełnym walki o trzech punktach zadecydowała bramka Grabarczyka, dla którego był to gol numer dwa w tym meczu. Warto wspomnieć, że zwycięstwo gości powinno być okazalsze, jednak kapitalne zawody w bramce gospodarzy rozgrywał Artur Roguski, który szczególnie w drugiej odsłonie bronił fenomenalnie. Ostatecznie po dobrych zawodach FC Running Team pokonał Izbę Wytrzeźwień 2:1, inkasując pierwsze punkty w sezonie.