Piotr Bors (1)
Jakub Lipa (2)
Dariusz Sienkiewicz (1)
Mateusz Szum (1)

Drugi mecz tego dnia na boisku A rozpoczął się o godz. 9:00 i już po pięciu minutach jeden z zespołów wyszedł na prowadzenie, konkretnie sztuki tej dokonał Legion. Od tego czasu defensywa Kamixu zwarła szyki i nie pozwalała na stwarzanie sobie dogodnych sytuacji drużynie "gospodarzy". Większa część pierwszej połowy spotkania to były wymiany akcji raz z jednej, raz z drugiej strony najczęściej kończone strzałami z dystansu. Nieco lepiej strzelali zawodnicy Legionu, gdyż dwukrotnie obili „aluminium” bramki rywali. Na słowa pochwały z pewnością także zasłużył bramkarz gospodarzy – Arek Siwiński, który bardzo pewnie wyłapywał strzały i dośrodkowania autorstwa gości.

Po przerwie zawody się otworzyły, co dzięki znakomitej postawie duetu braci, Jakuba i Marcina Lipów udało się wykorzystać gospodarzom. W 10. minucie tej części gry po prostopadłym podaniu, sam na sam z bramkarzem wyszedł Artur Perekitko i umieścił piłkę w siatce po minięciu ostatniej instancji obrony gości. Chwilę później było już 3:0 dla Legionu po ładnej klepce pod bramką przeciwników. Bramka na 4:0 padła po ładnym strzale „z dużego palca” w samo okienko bramki gości. Ostatnie minuty spotkania to była prawdziwa „obrona Częstochowy” w wykonaniu Kamixu, która na jej nieszczęście i tak zakończyła się bramką na 5:0 autorstwa duetu braci Lipa w przedostatniej minucie gry. Dzięki temu, ekipa Kuby Lipy pozostała w walce o awans do drugiej ligi. Kamix czeka zaś w ostatniej kolejce rywalizacja o pozostanie na trzecim poziomie rozgrywek.