Marco Turco (1)
Bartek Adamiak (1)
Maciej Kuklewski (1)
Jeremi Cenci (1)

Świetne widowisko stworzyli zawodnicy Anteniarze i IKakakacji. Jednak pierwsza połowa nie zapowiadała wielkich emocji. Owszem, oba zespoły stworzyły sobie mnóstwo sytuacji, ale albo ofensywni zawodnicy popisywali się fatalną skutecznością, albo obrońcy i bramkarze prezentowali rozpaczliwe, acz skuteczne, interwencje. Stąd też do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Druga odsłona zaczęła się lepiej dla Anteniarzy. Najpierw Karol Kubicki wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, później jego wyczyn powtórzył Adam Deptuch. Wtedy do roboty wzięli się gracze z Półwyspu Apenińskiego. Ofensywny duet Marco Turco i Gennaro Bomber dwa razy rozmontowałobronę przeciwników i dzięki temu doprowadzili do remisu 2-2. Od tego momentu spotkanie wskoczyło na najwyższe obroty. Cios za cios, akcja za akcją, ale piłka nie chciała wpaść do ani jednej, ani drugiej bramki. I gdy już kibice obu drużyn zaczynali godzić się z remisem, w ostatniej akcji meczu, po wielkim zamieszaniu w polu karnym, gola na wagę trzech punktów zdobył sympatyczny obrońca Loris Lantini, i to IKakakacji mogli się cieszyć z wygranej. Oklaski dla nich za fantastyczną pogoń i walkę do końca. Anteniarze za to mogą być źli na samych siebie, bo wypuścili niemal pewne zwycięstwo z ręki, ale jeśli tylko poprawią koncentrację, to na pewno będą stanowić twardy orzech do zgryzienia dla kolejnych rywali.