Piotr Adamiec (1)
Dariusz Sztolcman (1)
Łukasz Macniak (1)
Mateusz Rozkres (1)

W pierwszym spotkaniu siódmej kolejki Szóstej ligi wicelider – Augusto Penguins podejmował Marchewki Zagłady II, które jak dotąd uzbierały pięć punktów i okupują przed ostatnie miejsce w tabeli. Można napisać że mecz ten miał dwa oblicza. W pierwszej połowie dominowali faworyzowani gospodarze, którzy po hattricku Mateusza Rozkresa i jednym trafieniu samobójczym prowadzili do przerwy 4:0. Po zmianie stron do ataku ruszyli goście, którzy konsekwentnie dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku, ale sił, czasy i umiejętności starczyło tylko na dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Jakub Bubelski oraz Zoran Kokan. Ostatecznie Augusto Penguins pokonali Marchewki Zagłady II 4:2 i pozostali na pozycji wicelidera, a zawodnikiem spotkania został autor hattricka Mateusz Rozkres.