Robert Gorzkowski (4)
Mikołaj Sroka (3)
Oleg Terentev (2)
Oleg Terentev (1)

Losy tego meczu rozstrzygnęły się właściwie jeszcze przed jego rozpoczęciem, gdy Pendzonce Świstaki ledwo zdołały skompletować skład na to spotkanie. Alter Valkiria od początku meczu narzuciła szybkie tempo i już po 5 minutach meczu strzeliła dwie bramki. Przy obu bramkach czynny udział brał Łukasz Bartosz. Po 8 minutach meczu Łukasz Bartosz już miał na swoim koncie hatttricka. Mecz był w pełni kontrolowany przez gości i nawet bramka Pawła Poniatowskiego nie była w stanie zagrozić Valkirii w zwycięstwie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:6 dla AV. Druga połowa nie zaskoczyła nikogo. Rozpędzona drużyna gości naciskała zaciekle i strzeliła pięć bramek w pięć minut. Na boisku brylowali Hakan Demir oraz Robert Gorzkowski, ale to nie oni byli gwiazdami tego spotkania. W drugiej połowie odpalił Oleg Terentev, który to strzelił pięć bramek i dwa razy asystował przy bramkach kolegów. Bezradny bramkarz Pendzoncych Świstaków jedyne co mógł zrobić ,to wyjmować piłkę z siatki. Ostatecznie Pendzonce Świstaki strzeliły jeszcze dwie bramki, ale nic im to nie dało. Ostatecznie mecz skończył się pogromem Świstaków 3:17, które jeśli myślą o lepszych wynikach, muszą przede wszystkim uporać się ze swoimi problemami kadrowymi.