Marcin Matysiak (1)
Kamil Mikulski (1)
Kamil Janasz (1)
Damian Wawrzyn (1)

Na rozpoczęcie zmagań w szóstej kolejce Trzeciej Ligi Halowej Pocisk Legionowo zmierzył się z Bad Boys Zielonki. Jak przystało na mecz lidera z jedną z ostatnich ekip w stawce, już od pierwszych minut wyraźnie zaznaczyła się przewaga drugiej z tych drużyn, która szybko wypracowała sobie kilkubramkowe prowadzenie i spokojnie utrzymywała tę przewagę, na przerwę schodząc przy stanie 5:2. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a zawodnicy z Zielonek, prowadzeni do boju przez bardzo dobrze dysponowanego tego dnia Pawła Szczepaniaka, jeszcze bardziej powiększyli swoją przewagę. Gracze z Legionowa mocniej przycisnęli dopiero w ostatnich minutach, kiedy już jednak było zdecydowanie za późno na odwrócenie losów meczu, który ostatecznie zakończył się wynikiem 9:4.