Maciek Wójcik (1)
Adam Rybicki (1)
Aleksander Soszyński (1)
Igor Mushko (1)

Na otwarcie zmagań w przedostatniej już kolejce Trzeciej Ligi Halowej zmierzyły się ze sobą zespoły BaguviXu i Lantry. Mecz ten był bardzo zacięty i wyrównany, ale pierwsza jego część nie obfitowałą w bramki. Ostatecznie zakończyła się ona remisem 1:1 po trafieniach Arkadiusza Gromady i Aleksandra Soszyńskiego, choć to gracze w niebieskich koszulkach stworzyli sobie w niej więcej dogodnych sytuacji. Po wznowieniu gry BaguviX szybko objął prowadzenie po świetnym strzale z połowy boiska Adriana Augustynowicza. W kilka minut później, równie dobrym trafieniem bezzpośrednio z rzutu wolnego, do wyrównania doprowadził Igor Mushko, ale Lantra nie cieszyła się z tego zbyt długo, gdyż już w następnej akcji Damian Metryka ponownie dał swojej ekipie jednobramkową przewagę. Taki wynik utrzymywał się przez większą część drugiej połowy, jednak na niedługo przed ostatnim gwizdkiem sędziego doszło do kolejnego zwrotu akcji i swoje drugie trafienia dorzucili Mushko oraz Soszyński, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 4:3, którego rywale nie zdołali im już odebrać.