Bartek Mitek (1)
Filip Leśniak (1)
Sebastian Frączak (1)
Igor Mushko (1)

W piątej kolejce Trzeciej Ligi Halowej jako pierwsze na placu gry zameldowały się ekipy Lantry i One4All. Początek tego meczu był bardzo wyrównany, ale z czasem coraz wyraźniej zarysowywała się przewaga zawodników w niebieskich koszulkach, którym jednak nie dopisywało szczęście i kilkukrotnie obijali słupki bramki przeciwników. Mimo to jeszcze przed przerwą udało im się zbudować bezpieczną, kilkubramkową przewagę. Przez większość drugiej części spotkania pewnie kontrolowali oni grę, nie pozwalając rywalom na zmniejszenie dystansu, a w ataku szalał duet Igor Mushko i Adam Rybicki. Ekipa Macieja Rataja za bardziej zdecydowane ataki wzięła się dopiero w ostatnich minutach i co prawda udało im się zniwelować część strat, ale dystans do przeciwników okazał się już za duży i to Lantra wygrała cały mecz 8:6.