Tomek Pawelski (1)
Maciek Wójcik (1)
Marcin Jochemski (1)
Adrian Augustynowicz (1)

Spotkanie BaguviXu z Miksturą było jednym z bardziej jednostronnych spotkań 3 ligi. Mikstura pojawiła się na placu w okrojonym składzie i zmęczona turniejem poprzedniego dnia, z drugiej strony BaguviX grali wcześniej jako SSIJ, można więc powiedzieć, że szanse były wyrównane. Od samego początku to drużyna Michała Gerymskiego kontrolowała przebieg gry i nie pozwalali na wiele przeciwnikom, jednak nie potrafili skapitalizować swojej przewagi. Brakowało dokładności oraz skuteczności i po pierwszej połowie wygrywali tylko 3:1, a więc wynik nadal był otwarty. Drugą połowię rozpoczęli od strzelonej bramki, żeby chwilę później strzelić sobie dość widowiskowego samobója na 4:2, ale od tego momentu punktowali już pewniej. Maciej Wójcik i Adrian Augustynowicz dobrze odnajdowali pozycje strzelecki i obaj zdobyli hat-tricka, a pomogli im w tym Damian Metryka i Michał Gerymski, którzy zapisali na koncie "asystowego" hat-tricka i spotkanie skończyło się wynikiem 10:2 dla BaguviXu, choć rozmiar zwycięstwa mógł być zdecydowanie większy.