Kamil Rutkowski (1)
Marcin Sak (1)
Mateusz Piziorski (1)
Roman Olszewicz (1)

W pierwszym niedzielnym pojedynku szóstej kolejki drugiej ligi Zielona Polana mierzyła swoje siły z SSIJ. Obie ekipy zajmują w tabeli odpowiednio czwarte oraz trzecie miejsce, gromadząc na swoim koncie tyle samo punktów, a więc stawką tego meczu był najniższy stopień podium. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale i ospała, co jest oczywiście wytłumaczalne godziną o której zaplanowany był start tego meczu. W każdym bądź razie przed przerwą gole nie padły i obie ekipy schodziły z murawy przy stanie 0:0. Po zmianie stron śmielej zaczęli atakować gospodarze, którzy w trzydziestej piątej minucie wywalczyli rzut karny. Do jedenastki podszedł Marcin Sak , który pewnym strzałem dał ZP prowadzenie 1:0. SSIJ próbował odpowiedzieć, ale bardzo szybko nadział się na drugi cios. Tym razem Mateusz Piziorski zagrał do Kamila Rutkowskiego i było 2:0. Do końca zawodów oglądaliśmy mnóstwo walki o każdy centymetr boiska, ale goli już nie obejrzeliśmy. Zielona Polana dowiozła wynik do końca i ostatecznie pokonała SSIJ 2:0, wracając tym samym na najniższy stopień podium.