( 3 : 4 )
Wiosna 2021 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 25 kwiecień 2021
  • 13:00

137' Krzysztof Sobieszczuk ASPN Bemowo
129' Kacper Czyżyk ASPN Bemowo
128' Patryk Dąbrowski ASPN Bemowo
125' Patryk Dąbrowski ASPN Bemowo
119' Michał Araźny ASPN Bemowo
114' Dariusz Puchta ASPN Bemowo
140' Mahmoud Salah FC Futbalowski
118' Mahmoud Salah FC Futbalowski
113' Kris Radomski FC Futbalowski
106' Houssain Shalaby FC Futbalowski
102' Mahmoud Salah FC Futbalowski
137' Adrian Grabarczyk ASPN Bemowo
114' Adrian Grabarczyk ASPN Bemowo
140' Houssain Shalaby FC Futbalowski
113' Mahmoud Salah FC Futbalowski
102' Javier Peraza FC Futbalowski
115' Javier Peraza FC Futbalowski
1Houssain Shalaby FC Futbalowski

O godzinie 13:00 w to niedzielne popołudnie rozpoczęło się spotkanie ASPN Bemowo i drużyną „stranieri” rodem z Argentyny. Szybkie trzy bramki w wykonaniu Futebolwski FC( Salah, Shalaby,  Radomski) podrażniły ambicje Bemowian. Różnicę zaczęli niwelować w czternastej minucie - asysta Grabarczyka przy bramce Darka Puchty. Na 1:4 podwyższył jednak po indywidualnej akcji Salah w osiemnastej minucie. Do końca pierwszej połowy do bramki jednak trafiali już wyłącznie gospodarze. Stałe fragmenty – rzut karny z dziewiętnastej minuty wykorzystany przez Araźnego i bramka z rzutu wolnego Dąbrowskiego – pozwoliły zmniejszyć stratę po pierwszej połowie na 3:4. Drugą połowie z kolei lepiej zaczęli gracze ASPN. W dwudziestej szóstej minucie błąd obrony wykorzystał Dąbrowski i na boisku przy Serwisowej mieliśmy remis 4:4. Kolejne minuty to akcja za akcję, jednak celny cios wyprowadził w dwudziestej dziewiątej minucie Czyżyk i tym samym po raz pierwszy w meczu wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Pomimo dobrej gry podaniami Futebolwski i kilku groźnych akcji szóstą bramkę po podaniu Grabarczyka strzelił Sobieszczuk. Argentyńczycy byli w stanie odpowiedzieć jedynie jeszcze raz. W czterdziestej minucie swoją trzecią bramkę w meczu strzelił Salah, potwierdzając tym samym wybór na „Zawodnika Meczu”. Końcowy wynik 6:5 odzwierciedlił przebieg tego bardzo wyrównanego meczu.