Daniel Białek (1)
Tomasz Świderski (1)
Daniel Kierlewicz (2)
Michał Wątkowski (1)

W starciu ekip, które nie najlepiej zaczęły sezon, mimo wszystko więcej szans dawaliśmy Bemovii niż Złotopolskim Warszawa. Jednak pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a jedyny gol przed przerwą padł po uderzeniu z rzutu wolnego Piotra Modzelewskiego. Tuż po zmianie stron nominalni goście wyrównali, z rzutu rożnego wrzucał Daniel Kierlewicz, a ładnym strzałem głową popisał się Michał Woźniak. Nominalni gospodarze odpowiedzieli chwilę później bramką Tomasza Świderskiego, ale nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo, gdyż na 2:2 trafił Marcin Sugier. Końcówka tego widowiska jednak należała do zawodników z Bemowa. Najpierw na 3:2 gola zdobył Filip Modzelewski, a wynik na 4:2 ustalił najlepszy na placu Świderski. Bemovia po tym zwycięstwie awansowała do górnej połówki tabeli i wydaje się, że kryzys ma już za sobą. Z kolei Złotopolscy Warszawa mimo naprawdę niezłego występu zakończyli bez punktów i wciąż okupują ostatnie miejsce.