Paweł Romatowski (2)
Artur Perekitko (1)
Marcin Rosłoń (1)
Marcin Czech (1)

W trzecim meczu piątej kolejki trzeciej ligi bemowskich siódemek siódma drużyna w tabeli podejmowała wicelidera, czyli PRE Wwa mierzył swoje siły z Pociskiem Legionowo. Murowanym faworytem byli oczywiście nominalni goście, którzy tej jesieni legitymują się kompletem zwycięstw. Od pierwszych minut mecz stał na niezłym poziomie. Początek był jeszcze wyrównany, ale z biegiem czasu to Pocisk zyskiwał przewagę, którą przed przerwą dwukrotnie udokumentował. Wynik meczu w siedemnastej minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego otworzył Michał Rybczyński, a wynik pierwszej połowy ustalił Marcin Czech. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a rozkręcający się z minuty na minutę goście poszli za ciosem. Siedem minut po przerwie na 3:0 podwyższył bowiem Czech. Wprawdzie gospodarze bardzo szybko po golu Jakuba Malarskiego złapali kontakt, ale ekipa z Legionowa nic sobie z tego nie zrobiła i mało tego, grała jeszcze lepiej. Kolejną bramki dołożyli jeszcze Robert Koper, Robert Jarosz oraz najlepszy na placu Czech, który tym samym skompletował hattricka. Gospodarze w ostatniej minucie za sprawą Artura Igrasa zdobyli jeszcze drugą bramkę, ustalając tym samym wynik tego starcia. Ostatecznie Pocisk Legionowo pewnie pokonał PRE Wwa 6:2 i wykorzystując pauzę iKakakcji został samotnym liderem trzeciej ligi.