Jarosław Pulkowski (1)
Marcin Rosłoń (1)
Tomasz Sienkiewicz (1)
Jakub Malarski (1)

W trzecim meczu trzeciej ligi bemowskich siódemek zmierzyły się zespoły Drink Men i Pre Wwa. Od pierwszego gwizdka drużyna nominalnych gospodarzy przeważała nad rywalem. Ukoronowaniem tego była pierwsza bramka tego meczu. Kamil Tokarski wykorzystał podanie Tomasza Sienkiewicza i Drink Men wyszła na prowadzenie 1:0. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie. Natomiast już w drugiej odsłonie do gry wzięli się zawodnicy zespołu gości. Krótko po wznowieniu gry do remisu doprowadził Marcin Rosłon. Kolejną bramkę po kilku minutach strzelił Jarosław Pulakowski po podaniu Rosłona, a na koniec Artur Igras indywidualną akcją dobił rywali na 1:3. Tym sposobem  zespół Pre Wwa  zanotował pierwsze zwycięstwo na swoim koncie, a ekipa Drink Men zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli.