Łukasz Borkowski (1)
Kacper Czyżyk (1)
Marcin Branowski (1)
Andrzej Oszmański (1)

W jedynym sobotnim meczu drugiej kolejki drugiej ligi bemowskich siódemek Victoria podejmowała St. Varsovię. Nominalni gospodarze w pierwszej serii podzielili się punktami z AFC, podczas gdy "Witek" i spółka pokonali bardzo groźny Legion. Ponadto obie ekipy mierzyły się ze sobą w wiosennej edycji na tym właśnie szczeblu, gdzie zdecydowanie korzystniej wypadła Varsovia, która zakończyła sezon jako wicemistrz. Z kolei Victoria musiała do końca bić się o utrzymanie. Faworytem zatem byli goście i bardzo szybko to potwierdzili. Już w trzeciej minucie wynik meczu otworzył Korneliusz Troszczyński, dając Varsovii prowadzenie. Goście cały czas prowadzili grę, a w dwunastej minucie za sprawą Piotra Ptaszyńskiego podwyższyli na 2:0. Taki wynik mimo przewagi gości utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron emocji było więcej, a to za sprawą Victorii, która dążąc do zmiany nie korzystnego rezultatu zmusiła defensywę rywala do intensywniejszej pracy. Zanim to jednak nastąpiło dziesięć minut po przerwie na 3:0 podwyższył Kamil Małż. Potem Varsovia częściowo oddała pole rywalowi, który jednak nie potrafił tego wykorzystać. Tylko raz udało się gospodarzom pokonać dobrze broniącego Piotra Sędziaka, a na listę strzelców wpisał się niezawodny Michał Stykowski, który trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego ustalił wynik tego spotkania. Ostatecznie ST. Varsovia całkowicie zasłużenie pokonała Victorię 3:1 i z kompletem punktów zameldowała się w tabeli na drugim miejscu, z jednym golem straty do Wariatów Kuchara. Najlepszym graczem na boisku uznaliśmy Kacpra Czyżyka, który oprócz asysty wyróżnił się aktywnością w każdej formacji.