Jarosław Juraszek (3)
Adam Rybicki (2)
Aleksander Soszyński (1)
Jarosław Juraszek (1)

W drugim meczu drugiej kolejki pierwszej ligi bemowskich siódemek Lantra podejmowała ZTPLNB, czyli czwarta drużyna wiosennej edycji LB mierzyła swoje siły z absolutnym debiutantem. Cały mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy byli w tym starciu drużyną lepszą. Przede wszystkim przewyższali swoich rywali zgraniem, co jednak tylko dwa razy przed przerwa przełożyło się na bramki, a obie zdobył Tomasz Sobczak. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Lantra w tej odsłonie zagrała swoje, czyli spokojnie, zdyscyplinowanie w każdej formacji i co dla nich najważniejsze dwa razy skuteczniej niż w pierwszych dwudziestu pięciu minutach. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Radek Krześniak, Igor Mushko, ponownie Krześniak oraz Sobczak, który tym samym skompletował hattricka. To jednak nie on został najlepszym graczem meczu. Miano to przypadło autorowi trzech asyst Jarkowi Juraszkowi. Ostatecznie Lantra bez najmniejszych problemów ograła ZTPLNB 6:0, udanie rehabilitując się za porażkę z AnonyMMous w pierwszej kolejce.