Igor Jaszczak (1)
Dominik Lutostański (1)
Igor Szymańczyk (1)
Jan Kowalski (1)

W meczu na szczycie piątej kolejki trzeciej ligi Legion podejmował BKS 04 Górki, czyli trzecia drużyna w tabeli mierzyła swoje siły z pierwszą. Plan gospodarzy na ten mecz był prosty, zwyciężyć i zbliżyć się do niepokonanego lidera na dwa punkty. Z drugiej jednak strony ekipa z Górek jest w tym sezonie w kapitalnej formie i nie ma zamiaru się zatrzymywać. Tylko początek meczu był wyrównany. Potem z każdą minutą przewagę zyskiwali goście, którzy jednak długo nie mogli złamać obrony Logionu. Dopiero w piętnastej minucie worek z bramkami otworzył Jasiek Kowalski, który wykorzystał zagranie Łukasza Dworakowskiego. Trzy minuty później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Igor Jaszczak. Gospodarzy tuż przed przerwą dobił jeszcze Kowalski, któremu tym razem zagrywał Igor Szymańczyk i po pierwszej połowie BKS spokojnie prowadził 3:0. Po zmianie Legion chciał szybko złapać kontakt, ale niestety bardzo niefortunnie trafił do swojej bramki i było praktycznie po meczu. Wprawdzie kilka chwil potem bramkę kontaktową zdobył Jakub Lipa, ale na odpowiedź BKS-u nie czekaliśmy długo. Igor Jaszczak zagrał do Kowalskiego, a ten podwyższył na 5:1, kompletując tym samym hattricka. To nie był koniec popisów strzeleckich gości. Nie mający już nic do stracenia gracze w zielonych trykotach ruszyli do przodu odkrywając się przy tym. Taki stan rzeczy wykorzystał kapitan gości Dominik Lutostański, który dalekim wyrzutem uruchomił Igora Jaszczaka, który z kolei pewnie wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem rywali i podwyższył na 6:1. Wynik spotkania w ostatnich minutach ustalił Michał Buczak, którego ostatnim podaniem obsłużył Michał Perekitko, który tym samym w części zrehabilitował się za gola samobójczego. Ostatecznie BKS 04 Górki bardzo pewnie pokonał Legion 6:2 i z kompletem zwycięstw pozostał na fotelu lidera trzeciej ligi, a nad drugim w tabeli Drink Menem ma już sześć punktów przewagi.