Kacper Czyżyk (1)
Maciej Rataj (2)
Jacek Trych (2)
Maciej Rataj (1)

W ostatnim meczu tej serii gier czwartej ligi Rycerze Świtu podejmowali Orły Leszka. Lepiej sezon zaczęli nominalni gospodarze, którzy w dwóch meczach wywalczyli trzy punkty, wobec tylko punkty jaki ugrały Orły. Był to typowy mecz o dwóch obliczach. W pierwszej połowie oglądaliśmy bardzo wyrównane i zacięte zawody, gdzie długo rozkręcający się Rycerze rywalizowali z nadrabiającymi braki kadrowe ambicją i charyzmą gośćmi. W drugiej zaś odsłonie dopóki starczyło sił do walki Orłom również było w miarę wyrównanie. Potem pękł worek z bramkami i skończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Wynik meczu dopiero w dwunastej minucie otworzył technicznym strzałem z rzutu wolnego Kacper Czyżyk. Sześć minut później jego wyczyn powtórzył Kamil Małż i mieliśmy 2:0. Jedynego gola w tym meczu dla gości zdobył jeszcze przed przerwą, ustalając wynik pierwszej połowy Przemysław Przyborski. Po zmianie stron mieliśmy jeszcze kilka minut wyrównanej gry, jednak później wstrzelił się na dobre Maciej Rataj, który w tej części zdobył cztery gole i dołożył dwie asysty, zgarniając tytuł gracza meczu. Ponadto na listę strzelców wpisali się jeszcze: Michał Araźny, Mateusz Sieradziński, Jacek Trych oraz jeszcze raz Czyżyk. Ostatecznie Rycerze Świtu sromotnie ograli Orły Leszka,10:1, utrzymując się na najniższym stopniu podium.