Mariusz Janiszewski (1)
Mikołaj Krawczewski (1)
Jakub Pawlak (1)
Robert Jankowski (3)

Obie drużyny wygrały w poprzedniej kolejce i były bardzo zmotywowane przed tym spotkaniem. Zespół LGB tym bardziej, że w przedmeczowych zapowiedziach podrażniliśmy ich ambicje i wskazaliśmy na tryumf przeciwników. Pierwszą bramkę strzelili jednak "goście" , a konkretnie Jakub Pawlak. Pocisk Legionowo szybko jednak wyrównał za sprawą bramki Daniela Wróblewskiego ,przy której asystował Mikołaj Krawczewski. Rozkręcające się z minuty na minutę LGB podkręciło tempo i Marek Pataj po podaniu Kuby Pawlaka strzelił bramkę na 1:2. Od tej akcji LGB nabrało wiatru w żagle i dopadło rywala do przerwy aplikując mu jeszcze dwa trafienia. W drugiej odsłonie Pocisk został zmiażdżony przez rywala. Goście strzelili jeszcze pięć bramek , a ozdobami meczu były dwójkowe akcje: Roberta Jankowskiego z Markiem Patajem na 1:7 oraz składna akcja Jakuba Pawlaka i Roberta Jankowskiego na 1:8. Mecz zakończył się ostatecznie nie pozostawiającym złudzeń wynikiem 1:9, a najlepszym zawodnikiem został wybrany Jakub Pawlak, który strzelił w tym meczu cztery bramki i zdobył asystę. LGB obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli i ma realne szanse na mistrzostwo. Pociskowi, ciężko będzie sę włączyć do rywalizacji o najwyższe laury.