Paweł Szczepaniak (1)
Kamil Mikulski (1)
Damian Wawrzyn (2)
Kamil Janasz

W swoim drugim tego samego dnia meczu zawodnicy Bad Boys Zielonki starli się z KS Kierownikami. Spotkanie to zapowiadało się jako bardzo ciekawe i wyrównane, jednak zawodnicy w zielonych koszulkach wciąż nie są w stanie odnaleźć dobrej formy z sezonu jesiennego i grają mocno poniżej swoich możliwości.  Już do przerwy gracze z Zielonek prowadzili pewnie 7:2, a wynik ten był przede wszystki zasługą duetu Kamil Janasz i Paweł Szczepaniak oraz beztroskiej gry w obronie Kierowników, co chwila popełniających niewymuszone błędy, które szybko się na nich mściły. Po zamienie stron gra była już zdecydowanie bardziej wyrównana i zacięta, ale Bad Boysi grali tego dnia bardzo rozsądnie i nie zamierzali wypuścić z rąk wysokiej przewagi wypracowanej w pierwszej połowie. Mimo licznych prób Kierownikom tylko minimalnie udało się zniwelować ich stratę i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:5, a gracze BBZ dopisali sobie kolejne już tego dnia trzy punkty.